Peugeot Karsan J9 Karavan Yapımı

Peugeot Karsan J9 Karavan Yapımı

Peugeot Karsan J9 Karavan Yapımı

- FMK Karavan son teknoloji donanımlarla özel olarak üretilmiş olup, tepesinde bulunan 3 adet 205 Watt'lık güneş panelleri ve 3 adet 100'er Amper Jel aküsüyle, sizlere nerede olursanız olun, hem 12 volt, hem de 220 volt kesintisiz elektrik sağlar. Gerektiğinde dışarıdan elektrik beslemesi alıp da 220Volt ile akülerinizi şarj edebilirsiniz.

- Karavanımızın 16+1 kişilik yolcu minibüsünden dönüştürülmüştür. J9 modelinin ekstra uzun ve yüksek olan araç seçilmiştir. Bu da Şoför arkasından 4 metrelik bir kullanım alanı sağlar.

- Aracımızın arka kısmında U şeklinde oturma grubu bulunur ki, masası aşağı indiğinde 185x160cm boyunda yatak olur. Diğer yatak ise hemen şoför koltuğunun arkasında bulunur ve sabittir. 100x180 boyundadır.

- Karavanımızda 185 litrelik temiz su tankı ve 70 litrelik gri atık su tankı bulunmaktadır. Aracımızda banyo, evyesi ve çeşmesi bulunur. Thetford marka portatif kasetli tuvalet bulunduğundan, pis su ile tuvalet atıkları birbirine karışmaz ve boşaltım yaparken size koku sorunu yaşatmaz. İç mekan banyo alanı dışında dış duş da bulunur ve aracımızda Daxom Marka hermetik şofben su ısıtıcısı vardır.

- Karavanımızda tam donanımlı bir mutfak, çift gözlü ocak , mutfak tezgahı, musluk, 90 Litre 12 Volt buzdolabı, ve depolama imkanları bulunur.

- Aracımızla yaz kış konaklayabilmeniz için Dai Shava S3000 Dizel ortam ısıtıcısı bulunur. Altyapı olarak araca çift kat izolasyon yapılmıştır.

- 3,5 metrelik güneş tentesi, bulunur.

- Tüm mobilyalarımızda 1. sınıf marin kontraplak üzerine laminant kaplama kullanılmıştır. Tavanlar müşteri talebi üzerine çam lambri ile döşenirken, zemin izolasyon sonrası oluklu laminant parke ile döşenmiştir.

Böyle bir aracın yapım fiyatlarını öğrenmek ve kendi donanımlarınızı seçerek size özel olacak fiyatınızı hesaplatmak isterseniz Fiyat Hesaplama Modülü için tıklayınız.

Share

FMK Karavan

İstanbul Karavan Kiralama Ofisimizde, ister amacınız kısa süreli kiralamalar olsun, isterse kendiniz bir karavan yaptırma düşünceniz olsun, gelip bizimle görüşebilirsiniz. Sizlere projeksiyon ekranı üzerinde yaptığımız araçların tanıtımı yapabilir, karavanlarda gerek duyacağınız teknoloji ve aksamlar hakkında bir sunum yapabiliriz.

whatsapp