• Fotoğraflar
  • Pop Up Tavan Özellikleri
  • Fiyat ve Dahil Olanlar

Açılır Tavan Karavan Pop Up Yataklı Karavan

Pop Up Tavan Karavan Pop Up Tavan Karavan

Pop Up Tavan Karavan Pop Up Tavan Karavan Pop Up Tavan Karavan Pop Up Tavan Karavan Pop Up Tavan Karavan Pop Up Tavan Karavan Pop Up Tavan Karavan Pop Up Tavan Karavan

 

 

Açılır Tavan Karavan Pop Up Yataklı Karavan

- FMK Karavan'ın kendi üretimi olan açılır tavan yatağı uygulaması tamamen otomatik, motorlu ve sadece 1 tuşa basarak kendi açılıp kapanabilen son derece konforlu bir yataktır.

- Karavanlarda yaşanan 3. ve 4. kişinin yatma sorununa kesin çözüm olarak düşünülmüş, ister yaz aylarında çok havadar bir ortam sağlar, ister kışlık modülü ile ve aracın ısıtıcısını da içine doğru ayarlamamız ile soğuk kış günlerinde bile içinde yatabilmeye olanak sağlar.

- Aracın tavanının ölçülerine göre Pop up açılır tavan yatağımızın yatak ölçüleri 190cmx110cm olmakta ve açılır yüksekliği 90cm olamaktadır. Tavan yatağımızı fiberglas dış kabuğunun kapalı halinin yüksekliği 26cm olmaktadır.

- Dış kaplaması fiberglas'tır ve özel kalıptan üretilerek aracın ön kısmına ve kıvrımları tam olarak oturacak şekilde üretilmektedir.

- Karavanlarınızın TSE kontrolü ve muayeneden geçmesine engel değildir.

- Yazlık modülü nefes alabilen ve su geçirmez dış mekan kumaşından yapılmış olup, 4 bir tarafı içine haşeratın girmesine engel olacak şekilde sineklikli fermuarlı pencerelerle donartılmıştır.

- Kışlık modülü ise her zaman Pop Up Tavan Yatağımızın fiberglas şapkasının altında her zaman gizli bir şekilde toplanmış olarak dururken, aşırı soğuk ve çok yağışlı havalarda kolayca açılır ve fermuarları çekilerek sizi soğuktan ve yağmurdan korur.

- Karavanlara kurulumu yapıldığından içerisine aydınlatma, usb şarj noktası, 220 volt priz ve ısıtıcı üfleme noktası kurulumu yapılabilmektedir.

- Karavanlarınızın güneş panelleri 3 adete kadar pop up yatağımızın şapkasının üzerine monte edilebilmektedir.

- Açılır Tavan Yatağı uygulamamız sıfırdan yapılmakta olan karavanlara uygulanabiliyorken, duruma göre daha önce yapılmış halihazırda var olan karavanlara da duruma göre uygulanabilmektedir.

 

 

Açılır Tavan Karavan Pop Up Yataklı Karavan

Full Paket Fiyatı: 29 000 TL

Dahil Olanlar:
- Otomatik Motorlu Tavan Mekanizması.
- Yazlık ve kışlık çadır kumaşları.
- Fiberglas üst kaplaması.
- Kaliteli kumaş kaplı sünger çift kişilik yatak.
- Araç çatısındaki yatak altı ahşap döşeme.
- Aydınlatma, elektrik tesisatı, ve araçta varsa ısıtıcı montajı.
- Full montaj, sunroof kesimi, açılır kapak, ve teleskopik alüminyum merdiven.
- KDV dahildir.

 

 

FMK Karavan
Mimar Sinan Mahallesi Basra Caddesi Rasathane Sokak No:25 Sultanbeyli
Istanbul

Gsm: +90 544 257 24 04


info@fmkkaravan.com