• Fotoğraflar
  • Ürün Özellikleri
  • Fiyat ve Sipariş

LabobinX Smart Akıllı Karavan Kontrol Paneli

 

Labobinx smart akıllı karavan kontrol paneli Labobinx smart akıllı karavan kontrol paneli Labobinx smart akıllı karavan kontrol paneli

 

 

LabobinX Smart Akıllı Karavan Kontrol Paneli

Eski tip kontrol panellerini ve göstergeleri unutun. Tek bir ekranda tüm göstergelerinizi görüntüleyebileceğiniz, ortam ambiyansını değiştirebileceğiniz ve istediğiniz elektronik cihazınızı kontrol edebileceğiniz yeni nesil akıllı karavan kontrol sistemi labobinx smart ile tanışın.

Labobinx Smart Akıllı Kontrol Sistemi ile birlikte
- Karavanınıza katacağınız lüksün yanısıra,
- Tüm elektronik cihazlarınızı ve aydınlatmalarını tek bir ekran üzerinden kontrol etmenin konforuna da sahip olacaksınız. Hem de bu işlemleri son teknoloji bir tabletten yapacağınız için, ürünümüzü farklı amaçlarla da kullanabilirsiniz. Dileğiniz yerde ister film izleyin, ister müzik dinleyin, ya da sadece karavanınızı kontrol etmenin keyfini çıkartın.

Labobinx Smart mobil uygulaması ile cep telefonunuzdan veya tabletinizden kolayca karavanınıza bağlanıp istediğiniz yerde ve zamanda karavanınızdaki göstergeleri görüntüleyip, kontrol edebilirsiniz. Akıllı Kontrol Paneli ile benzer tasarıma sahip mobil arayüz sizin ihtiyaçlarınız için tasarlandı.

 

 

LabobinX Smart Akıllı Karavan Kontrol Paneli

Cihaz ücreti: 11500 TL
Montaj Ücreti: 3500 TL

- 2 Yıl garantili üründür.
- Fiyatlarımıza KDV değildir.
- Kargo ücreti alıcıya aittir.
- Stok sorgulama ve sipariş için whatsapp: 0544 257 24 04

 

FMK Karavan
Mimar Sinan Mahallesi Basra Caddesi Rasathane Sokak No:25 Sultanbeyli
Istanbul

Gsm: +90 544 257 24 04


info@fmkkaravan.com