• Fotoğraflar ve Video
  • Karavan Özellikleri

Volkswagen Crafter Uzun Şase Karavan

Volkswagen Crafter Karavan Volkswagen Crafter Karavan

Volkswagen Crafter Karavan Volkswagen Crafter Karavan Volkswagen Crafter Karavan Volkswagen Crafter KaravanVolkswagen Crafter Karavan Volkswagen Crafter Karavan

 

 

Volkswagen Crafter Uzun Şase Karavan

- FMK Karavan son teknoloji donanımlarla özel olarak üretilmiş olup, tepesinde bulunan 2 adet 205 Watt'lık güneş panelleri ve 3 adet 300'er Amper Jel aküsüyle, sizlere nerede olursanız olun, hem 12 volt, hem de 220 volt kesintisiz elektrik sağlar. Gerektiğinde dışarıdan elektrik beslemesi alıp da 220Volt ile akülerinizi şarj edebilirsiniz. Ayrıca araç motoru çalıştığında yaşam akülerini de şarj eden akıllı DC to DC şarj cihazı bulunmaktadır.

- Karavanımızın 16+1 kişilik yolcu minibüsünden dönüştürülmüştür.

- Zemin hem çift kat izolasyon yapılmıştır, üzerine 15mm kavak kontraplak serilip, onun da üzerine laminant parke yapılmıştır.

- Aracımızın tavanları görsel amaçlı bol budaklı lambriler ile döşenmiş, tüm mobilyalar 1.sınıf kavak kontraplak üzeri laminant kaplamadır. Dolaplarımız özel kalıplarda basılmış bombe şekillidir ve tüm kapaklar bas çek kilitlidir.

- Aracımızın arka kısmında U şeklinde oturma grubu bulunur ki, elektrikli masası aşağı indiğinde 200x170cm boyunda yatak olur.Masa elektrikli motorludur ve otomatik olarak yatağa dönüşebilmektedir. Diğer yatak ise aracın tavanında Pop Up tavan yatağı bulunur, ve içerisinde ısıtıcısı, aydınlatması, usb şarj noktası, ve 3 katmanlı yağmura, suya, kar yağışına dayanıklı kumaşıyla açılır tavan yatağı vardır.

- Karavanımızda 185 litrelik temiz su tankı ve 100 litrelik atık su tankı bulunmaktadır. Aracımızda banyo, evyesi ve çeşmesi bulunur. Thetford marka kasetli tuvalet bulunduğundan, pis su ile tuvalet atıkları birbirine karışmaz ve boşaltım yaparken size koku sorunu yaşatmaz. İç mekan banyo alanı dışında dış duş da bulunur ve aracımızda Truma B10 Marka Boiler su ısıtıcısı vardır.

- FMK Karavanımızda tam donanımlı bir mutfak, çift gözlü Thetford marka ithal karavan ocağı , mutfak tezgahı, musluk, 90 Litre 12 Volt buzdolabı, ve depolama imkanları bulunur.

- Aracımızla yaz kış konaklayabilmeniz için Dai Shava S3000 Dizel ortam ısıtıcısı bulunur. Altyapı olarak araca çift kat izolasyon yapılmıştır.

- 3,5 metrelik elektrikli açılır güneş tentesi, bulunur.

- Aracımızın en önemli donanımlarından bir tanesi ise LabobinX Akıllı Karavan kontrol panelidir. LCD dokunmatik ekranıyla aracımızdaki tüm elektrik elektronik aksam panel üzerinden kontrol edilebilmektedir.

Böyle bir aracın yapım fiyatlarını öğrenmek ve kendi donanımlarınızı seçerek size özel olacak fiyatınızı hesaplatmak isterseniz Fiyat Hesaplama Modülü için tıklayınız.

Standart paket ful donanım ekonomik yapım fiyatlarımızı öğrenmek için
buraya tıklayınız.

 

 

FMK Karavan
Mimar Sinan Mahallesi Basra Caddesi Rasathane Sokak No:25 Sultanbeyli
Istanbul

Gsm: +90 544 257 24 04


info@fmkkaravan.com