• Fotoğraflar ve Video
  • Karavan Özellikleri

Land Rover Defender Karavan
1994 Model Eski Askeri Ambulans

Land Rover Defender Karavan Yapımı Land Rover Defender Karavan Yapımı Land Rover Defender Karavan Yapımı Land Rover Defender Karavan Yapımı

Land Rover Defender Karavan Yapımı Land Rover Defender Karavan Yapımı Land Rover Defender Karavan Yapımı Land Rover Defender Karavan Yapımı Land Rover Defender Karavan Yapımı Land Rover Defender Karavan Yapımı Land Rover Defender Karavan Yapımı Land Rover Defender Karavan Yapımı Land Rover Defender Karavan Yapımı Land Rover Defender Karavan Yapımı

 

Land Rover Defender Karavan
1994 Model Eski Askeri Ambulans

Aracımız 1994 eski askeri ambulans'tan dönüştürülmüştür. Arka kasasının ölçüleri : 230cm X 170 cm iken kasamızın iç yüksekliği ise sadece 160cm'dir. Pop Up tavan ve yatağımız ve yükselir iç tavanımız sayesinde, hem içinde ayakta durmayı sağlıyoruz, hem içine mutfak, banyo wc, oturma grubu ve Pop Up açılır tavan yatağı uygulaması yatağı yapıyoruz.

Elimizde sadece tek tip kalıp yoktur. Bu sayede bunun gibi küçük olduğu düşünülen her model araca uygulama yapabiliyoruz.

- Fotoğraflardaki Karavan: FMK Karavan son teknoloji donanımlarla özel olarak üretilmiş olup, tepesinde bulunan 2 adet 205 Watt'lık güneş panelleri ve 2 adet 100'er Amper Jel aküsüyle, sizlere nerede olursanız olun, hem 12 volt, hem de 220 volt kesintisiz elektrik sağlar. Gerektiğinde dışarıdan elektrik beslemesi alıp da 220Volt ile akülerinizi şarj edebilirsiniz.

- Akıllı karavan kontrol paneli LabobinX sayesinde herşey dijital ekrandan kontrol edilirken, aracınıza da modern bir şıklık sağlar. Aynı zamanda mobil uygulamamız sayesinde cep telefonunuzla araçtaki herşeyi hem blutooth hem de internet bağlantısı ile istediğiniz heryerden yönetebilirsiniz.

- Alt katta 110x190 oturma grubundan dönüşen yatak, üst kısımda ise hiçbir karavanda olmayan 120x190 boyutlarında yatak.

- Zemin hem izolasyon yapılmıştır, üzerine 15mm kavak kontraplak serilip, onun da üzerine laminant parke yapılmıştır.

- Aracımızda tüm mobilyalar 1.sınıf kavak kontraplak üzeri laminant kaplamadır.

- Karavanımızda 70 litrelik temiz su tankı ve 70 litrelik atık su tankı bulunmaktadır. Aracımızda banyo, evyesi ve çeşmesi bulunur. Thetford marka kasetli tuvalet bulunduğundan, pis su ile tuvalet atıkları birbirine karışmaz ve boşaltım yaparken size koku sorunu yaşatmaz. İç mekan banyo alanı dışında dış duş da bulunur ve aracımızda su ısıtıcısı vardır.

- FMK Karavanımızda tam donanımlı bir mutfak, çift gözlü ithal ve kapaklı ankastre ocak, mutfak tezgahı, musluk, 90 Litre 12 Volt buzdolabı, ve depolama imkanları bulunur.

- Aracımızla yaz kış konaklayabilmeniz için Dizel ortam ısıtıcısı bulunur. Araçta çift kat ısı ve ses izolasyonu yapılmıştır.

- Dilenirse gölgelik amaçlı tente de takılabilir. Tüm camlar ithal çift katman karavan camı olup, ana giriş kapısı sineklik ve gölgeliklerle donatılmıştır.

Böyle bir aracın yapım fiyatlarını öğrenmek ve kendi donanımlarınızı seçerek size özel olacak fiyatınızı hesaplatmak isterseniz Fiyat Hesaplama Modülü için tıklayınız.

 

FMK Karavan
Mimar Sinan Mahallesi Basra Caddesi Rasathane Sokak No:25 Sultanbeyli
Istanbul

Gsm: +90 544 257 24 04


info@fmkkaravan.com