• Fotoğraflar
  • Karavan Özellikleri

Açılır Tavan Yataklı 15m3 Fiat Ducato Karavan

Fiat Ducato Karavan Fiat Ducato Karavan Fiat Ducato Karavan Fiat Ducato Karavan Fiat Ducato Karavan Fiat Ducato Karavan Fiat Ducato Karavan Fiat Ducato Karavan Fiat Ducato Karavan Fiat Ducato Karavan Fiat Ducato Karavan Fiat Ducato Karavan Fiat Ducato Karavan

 

 

Açılır Tavan Yataklı 15m3 Fiat Ducato Karavan

- FMK Karavan son teknoloji donanımlarla özel olarak üretilmiş olup, tepesinde bulunan 2 adet 205 Watt'lık güneş panelleri ve 1 adet 200 Amper Lithium aküsüyle, sizlere nerede olursanız olun, hem 12 volt, hem de 220 volt kesintisiz elektrik sağlar. Gerektiğinde dışarıdan elektrik beslemesi alıp da 220Volt ile akülerinizi şarj edebilirsiniz.

- Karavanlarımızın yapım fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz Fiyat Hesaplama Modüllerimizi kullanabilirsiniz.

- Karavanlarımızda hem yerli, hem ithal her türlü donanımı kullanarak üst seviye konforlu araçlar ortaya çıkarıyoruz.

- Karavanlarımız ile 4 mevsim seyahat edilebilmesi için izolasyon konusuna azami düzeyde özen gösteriyoruz. Çift kat izolasyon ile hem ısı, hem ses konusunda karavanlarımızı yalıtıyoruz.

- Karavanlarımızı döşediğimiz mobilyalarımızda hem sizin taleplerinizi hem de uzun süre dayanıklı olabilecek şekilde tasarımlar ortaya koyuyoruz. Bunun için de hem neme dayanıklılığıyla uzun süre yaşayacak mobilyalar için 1.sınıf kavak kontraplak üzerinde laminant kaplamalı malzeme kullanıyoruz.

- Karavanlarımız elektrik konusunda kendi enerjilerini kendileri üretebilen güneş panelleriyle donatılırken, aynı zamanda Jel, Lityum ve AGM akülerle enerjiyi depolayabilmektedirler. Elektrik mühendislerimizin kurduğu sistemlerde güvenliği üst düzeyde tutabilmek amacıyla yanmaz/yapışmaz silikon elektrik kabloları kullanıyoruz.

- Dileyen müşterilerimize en önemli donanımlarımızdan bir tanesi olan LabobinX Akıllı Karavan kontrol paneli kurulumu yapıyoruz. LCD dokunmatik ekranıyla aracımızdaki tüm elektrik elektronik aksam panel üzerinden kontrol edilebilmektedir.

Böyle bir aracın yapım fiyatlarını öğrenmek ve kendi donanımlarınızı seçerek size özel olacak fiyatınızı hesaplatmak isterseniz Fiyat Hesaplama Modülü için tıklayınız.

 

FMK Karavan
Mimar Sinan Mahallesi Basra Caddesi Rasathane Sokak No:25 Sultanbeyli
Istanbul

Gsm: +90 544 257 24 04


info@fmkkaravan.com