• Fotoğraflar ve Video
  • Karavan Özellikleri

13M3 Fiat Ducato Karavan Yapımı
Kısa Şase Karavan

Kısa Şase Fiat Ducato Karavan Kısa Şase Fiat Ducato Karavan Kısa Şase Fiat Ducato Karavan Kısa Şase Fiat Ducato Karavan

Kısa Şase Fiat Ducato Karavan Kısa Şase Fiat Ducato Karavan Kısa Şase Fiat Ducato Karavan Kısa Şase Fiat Ducato KaravanKısa Şase Fiat Ducato Karavan Kısa Şase Fiat Ducato Karavan

 

 

13M3 Fiat Ducato Karavan Yapımı
Kısa Şase Karavan

- Kısa Şase 13m3 Fiat Ducato araçtan müşterimizin taleplerine göre özel olarak üretilmiş olup, tepesinde bulunan 2 adet 190 Watt'lık güneş panelleri ve 2 adet 100'er Amper Jel aküsüyle, nerede olursa olsun, hem 12 volt, hem de 220 volt kesintisiz elektrik sağlar. Gerektiğinde dışarıdan elektrik beslemesi alıp da 220Volt ile akülerinizi şarj edebilirsiniz.

- Zemin hem çift kat izolasyon yapılmıştır, üzerine 15mm kavak kontraplak serilip, onun da üzerine laminant parke yapılmıştır.

- Aracımızın tavanları görsel amaçlı bol budaklı lambriler ile döşenmiş, tüm mobilyalar 1.sınıf kavak kontraplak üzeri laminant kaplamadır. Dolaplarımız özel kalıplarda basılmış bombe şekillidir ve tüm kapaklar bas çek kilitlidir.

- Aracımızın arka kısmında üst üste ranza şeklinde 2 adet 80x190cm yataklar bulunurken, ön kısımda bulunan oturma grubu masanın indirilmesiyle 90x175cm boyunda bir yatağa dönüşür.

- Karavanımızda 105 litrelik temiz su tankı ve 105 litrelik gri su tankı ve 105 litrelik siyah su tankı bulunmaktadır. Aracımızda banyo, evyesi ve çeşmesi bulunur. Maceratörlü yat tipi tuvalet bulunduğundan. İç mekan banyo alanı dışında dış duş da bulunur ve aracımızda Daxom marka hermetik şofben su ısıtıcısı vardır.

- FMK Karavanımızda tam donanımlı bir mutfak, çift gözlü yerli ankastre ocak, masif mutfak tezgahı, musluk, 90 Litre 12 Volt buzdolabı, ve depolama imkanları bulunur.

- Aracımızla yaz kış konaklayabilmeniz için Eberspacher Dizel ortam ısıtıcısı bulunur. Altyapı olarak araca çift kat izolasyon yapılmıştır.

- 3 metrelik ithal Fiamma marka güneş tentesi bulunur.

Böyle bir aracın yapım fiyatlarını öğrenmek ve kendi donanımlarınızı seçerek size özel olacak fiyatınızı hesaplatmak isterseniz Fiyat Hesaplama Modülü için tıklayınız.

Standart paket ful donanım ekonomik yapım fiyatlarımızı öğrenmek için
buraya tıklayınız.

 

 

FMK Karavan
Mimar Sinan Mahallesi Basra Caddesi Rasathane Sokak No:25 Sultanbeyli
Istanbul

Gsm: +90 544 257 24 04


info@fmkkaravan.com