• Fotoğraflar ve Video
  • Karavan Özellikleri

Fiat Ducato 15M3 Karavan Bembeyaz Tasarım

Fiat Ducato Karavan Yapımı Fiat Ducato Karavan Yapımı

Fiat Ducato Karavan Yapımı Fiat Ducato Karavan Yapımı Fiat Ducato Karavan Yapımı Fiat Ducato Karavan Yapımı Fiat Ducato Karavan Yapımı Fiat Ducato Karavan Yapımı Fiat Ducato Karavan Yapımı Fiat Ducato Karavan Yapımı Fiat Ducato Karavan Yapımı Fiat Ducato Karavan Yapımı

 

 

Fiat Ducato 15M3 Karavan Bembeyaz Tasarım

- FMK Karavan son teknoloji donanımlarla özel olarak üretilmiş olup, tepesinde bulunan 2 adet 205 Watt'lık güneş panelleri ve 2 adet 100'er Amper Jel aküsüyle, sizlere nerede olursanız olun, hem 12 volt, hem de 220 volt kesintisiz elektrik sağlar. Gerektiğinde dışarıdan elektrik beslemesi alıp da 220Volt ile akülerinizi şarj edebilirsiniz.

- Akıllı karavan kontrol paneli LabobinX sayesinde herşey dijital ekrandan kontrol edilirken, aracınıza da modern bir şıklık sağlar. Aynı zamanda mobil uygulamamız sayesinde cep telefonunuzla araçtaki herşeyi hem blutooth hem de internet bağlantısı ile istediğiniz heryerden yönetebilirsiniz.

- Arkada 120x190 sabit yatak, önde 180x90 oturma grubundan dönüşen yatak.

- Zemin hem çift kat izolasyon yapılmıştır, üzerine 15mm kavak kontraplak serilip, onun da üzerine laminant parke yapılmıştır.

- Aracımızın tavanları bembeyaz lake boyanmış ithal Finlandiya çamı lambriler ile döşenmiş, tüm mobilyalar 1.sınıf kavak kontraplak üzeri laminant kaplamadır. Dolaplarımız özel kalıplarda basılmış bombe şekillidir ve tüm kapaklar bas çek kilitlidir.

- Karavanımızda 185 litrelik temiz su tankı ve 100 litrelik atık su tankı bulunmaktadır. Aracımızda banyo, evyesi ve çeşmesi bulunur. Thetford marka kasetli tuvalet bulunduğundan, pis su ile tuvalet atıkları birbirine karışmaz ve boşaltım yaparken size koku sorunu yaşatmaz. İç mekan banyo alanı dışında dış duş da bulunur ve aracımızda Daxom Hermetik şofben su ısıtıcısı vardır.

- FMK Karavanımızda tam donanımlı bir mutfak, çift gözlü yerli ankastre ocak, mutfak tezgahı, musluk, 90 Litre 12 Volt buzdolabı, ve depolama imkanları bulunur.

- Aracımızla yaz kış konaklayabilmeniz için Dai Shava S3000 Dizel ortam ısıtıcısı bulunur. Araç çift kat izolasyon yapılmıştır.

- Aracımızda 3,5 metrelik güneş tentesi, dış kullanım için katlanır masa bulunmaktadır. Tüm camlar ithal çift katman karavan camı olup, ana giriş kapısı sineklik ve gölgeliklerle donatılmıştır.

Böyle bir aracın yapım fiyatlarını öğrenmek ve kendi donanımlarınızı seçerek size özel olacak fiyatınızı hesaplatmak isterseniz Fiyat Hesaplama Modülü için tıklayınız.

Standart paket ful donanım ekonomik yapım fiyatlarımızı öğrenmek için
buraya tıklayınız.

Marka-Model-Kilometre 2014 Model Fiat Ducato 15m3
Yolcu Kapasitesi 4 Kişi
Yatak Kapasitesi 4 Yetişkin
Yakıt - Vites Dizel - Manuel
Motor Gücü 2500 CC
Banyo İç banyo ve dış duş
Kontrol Paneli Dokunmatik Ekran LabobinX Kontrol Paneli
Aydınlatma Dolap üstleri ve altları Neon Led,
Dış Aydınlatma Lüks Sanel
WC Kasetli Thetford Tuvalet
Güneş Paneli 2 X 205 Watt
Yaşam Aküsü 2 x 100 A Gel
Buzdolabı 273 Lt 12Volt
Sıcak Soğuk Su Mutfak, iç ve dış duş
Ortam Isıtıcı Dai Shava Dizel Isıtıcı
Tente - Masa - Sandalye 3,5 Metre manuel tente
Ocak Çift gözlü LPG ocak
Camlar - Sineklik - Gölgelik Pistonlu Karavan camları ve tüm camlarda sineklik gölgelik
Geri Görüş Kamerası 1 kamera, 1 ekran ve geri park sensörleri

 

 

 

FMK Karavan
Mimar Sinan Mahallesi Basra Caddesi Rasathane Sokak No:25 Sultanbeyli
Istanbul

Gsm: +90 544 257 24 04


info@fmkkaravan.com