• Fotoğraflar ve Video
  • Karavan Özellikleri

Karsan J10 Karavan Yapımı

KarsanJ10 Karavan Karsan J10 Karavan

J10 Karavan J10 Karavan J10 Karavan J10 Karavan J10 Karavan J10 Karavan J10 Karavan J10 Karavan Karsan J10 Karavan Karsan J10 Karavan J10 Karavan J10 Karavan

 

 

Karsan J10 Karavan Yapımı

- FMK Karavan, özel olarak üretilmiş olup, tepesinde bulunan 3 adet 205 Watt'lık güneş panelleri ve 3 adet 100'er Amper Jel aküsüyle, sizlere nerede olursanız olun, hem 12 volt, hem de 220 volt kesintisiz elektrik sağlar. Gerektiğinde dışarıdan elektrik beslemesi alıp da 220Volt ile akülerinizi şarj edebilirsiniz. DC to DC akıllı şarj kontrol cihazı sayesinde araç motoru çalıştığında alternatörden de yaşam aküleri şarj olmaya başlar. Ynai hiç bir durumda karavanımız elektriksiz kalmaz.

- Karsan yolcu minibüsünden dönüştürülmüştür. J10 modelinin ekstra uzun ve yüksek olan araç seçilmiştir. Bu da Şoför arkasından 3,40 metrelik bir kullanım alanı sağlar.

- Zemin hem çift kat izolasyon yapılmıştır, üzerine 15mm kavak kontraplak serilip, onun da üzerine laminant parke yapılmıştır.

- Aracımızın tavanları görsel amaçlı bol budaklı lambriler ile döşenmiş, tüm mobilyalar 1.sınıf kavak kontraplak üzeri laminant kaplamadır. Dolaplarımız özel kalıplarda basılmış bombe şekillidir ve tüm kapaklar bas çek kilitlidir.

- Aracımızın arka kısmında U şeklinde oturma grubu bulunur ki, masası aşağı indiğinde 190x160cm boyunda yatak olur.

- Karavanımızda 185 litrelik temiz su tankı ve 60 litrelik gri atık su tankı bulunmaktadır. Aracımızda banyo, evyesi ve çeşmesi bulunur. Thetford marka kasetli tuvalet bulunduğundan, pis su ile tuvalet atıkları birbirine karışmaz ve boşaltım yaparken size koku sorunu yaşatmaz. İç mekan banyo alanı dışında dış duş da bulunur ve aracımızda Daxom Marka hermetik şofben su ısıtıcısı vardır.

- Karavanımızda tam donanımlı geniş ve ferah bir mutfak, çift gözlü ocak, mutfak tezgahı, musluk, 90 Litre 12 Volt buzdolabı, ve depolama imkanları bulunur.

- Aracımızla yaz kış konaklayabilmeniz için Dai Shava S3000 Dizel ortam ısıtıcısı bulunur. Altyapı olarak araca çift kat izolasyon yapılmıştır.

- 3,5 metrelik güneş tentesi, bulunur.

- Tüm mobilyalarımızda 1. sınıf marin kontraplak üzerine laminant kaplama kullanılmıştır. Tavanlar müşteri talebi üzerine çam lambri ile döşenirken, zemin izolasyon sonrası oluklu laminant parke ile döşenmiştir.

Böyle bir aracın yapım fiyatlarını öğrenmek ve kendi donanımlarınızı seçerek size özel olacak fiyatınızı hesaplatmak isterseniz Fiyat Hesaplama Modülü için tıklayınız.

 

FMK Karavan
Mimar Sinan Mahallesi Basra Caddesi Rasathane Sokak No:25 Sultanbeyli
Istanbul

Gsm: +90 544 257 24 04


info@fmkkaravan.com