• Fotoğraflar ve Video
  • Karavan Özellikleri

11 Metreküp Fiat Ducato Karavan
Dubleks Akıllı Karavan - Almanya için Üretildi

Almanya için Karavan Yapımı Almanya için Karavan Yapımı Almanya için Karavan Yapımı Almanya için Karavan Yapımı

Almanya için Karavan Yapımı Almanya için Karavan Yapımı Almanya için Karavan Yapımı Almanya için Karavan Yapımı

 

11 Metreküp Fiat Ducato Karavan
Dubleks Akıllı Karavan - Almanya için Üretildi

Bu modelimizin en güçlü yanları: Kısa şase bir araç olan 11 Metreküp L2 H2 Fiat Ducato araçta hem rahat bir oturma grubu, hem de 4 kişilik 2 adet çift kişilik yatak sağlar. Pop Up açılır tavan yatağı uygulamamız, yağmur, kar, rüzgar geçirmemesi ve içerisinin ısıtılabiliyor olması sayesinde yazın püfür püfür, kışın sıcacık olmaktadır.

- Fotoğraflardaki Karavan: FMK Karavan son teknoloji donanımlarla özel olarak üretilmiş olup, tepesinde bulunan 2 adet 205 Watt'lık güneş panelleri ve 2 adet 100'er Amper Jel aküsüyle, sizlere nerede olursanız olun, hem 12 volt, hem de 220 volt kesintisiz elektrik sağlar. Gerektiğinde dışarıdan elektrik beslemesi alıp da 220Volt ile akülerinizi şarj edebilirsiniz. Ayrıca DC-DC şarj aleti sayesinde aracınızı motoru çalıştığında yaşam akülerinizi alternatörden de güvenli bir şekilde şarj edebilmektedir.

- Akıllı karavan kontrol paneli LabobinX sayesinde herşey dijital ekrandan kontrol edilirken, aracınıza da modern bir şıklık sağlar. Aynı zamanda mobil uygulamamız sayesinde cep telefonunuzla araçtaki herşeyi hem blutooth hem de internet bağlantısı ile istediğiniz heryerden yönetebilirsiniz.

- Arkada 130x185 oturma grubundan dönüşen yatak, üst kısımda ise hiçbir karavanda olmayan 230x120 boyutlarında yatak.

- Zemin hem izolasyon yapılmıştır, üzerine 15mm kavak kontraplak serilip, onun da üzerine laminant parke yapılmıştır.

- Aracımızda tüm mobilyalar 1.sınıf kavak kontraplak üzeri laminant kaplamadır. Dolaplarımız özel kalıplarda basılmış bombe şekillidir ve tüm kapaklar bas çek kilitlidir. Araçalrımızda kesinlikle MDF ve Suntalam gibi karavan uygun olmayan malzemeler kullanılmaz.

- Karavanımızda 120 litrelik temiz su tankı ve 100 litrelik atık su tankı bulunmaktadır. Aracımızda banyo, evyesi ve çeşmesi bulunur. Thetford marka kasetli tuvalet bulunduğundan, pis su ile tuvalet atıkları birbirine karışmaz ve boşaltım yaparken size koku sorunu yaşatmaz. İç mekan banyo alanı dışında dış duş da bulunur ve aracımızda su ısıtıcısı vardır.

- FMK Karavanımızda tam donanımlı bir mutfak, çift gözlü yerli ankastre ocak, mutfak tezgahı, musluk, 50 Litre 12 Volt buzdolabı, ve depolama imkanları bulunur.

- Aracımızla yaz kış konaklayabilmeniz için 5KW gücünde Dizel ortam ısıtıcısı bulunur. Araç çift kat izolasyon yapılmıştır.

- Karavanımızda gölgelik amaçlı 3x2,5 metrelik tente de bulunmaktadır. Tüm camlar ithal çift katman karavan camı olup, ana giriş kapısı sineklik ve gölgeliklerle donatılmıştır.

Böyle bir aracın yapım fiyatlarını öğrenmek ve kendi donanımlarınızı seçerek size özel olacak fiyatınızı hesaplatmak isterseniz Fiyat Hesaplama Modülü için tıklayınız.

 

FMK Karavan
Mimar Sinan Mahallesi Basra Caddesi Rasathane Sokak No:25 Sultanbeyli
Istanbul

Gsm: +90 544 257 24 04


info@fmkkaravan.com