• Fotoğraflar ve Video
  • Karavan Özellikleri

Reanult Master Karavan Uzun Şase ve Yüksek Tavan 17M3

Reanult Master Karavan Reanult Master Karavan Reanult Master Karavan Reanult Master Karavan

Reanult Master Karavan Reanult Master Karavan Reanult Master Karavan Reanult Master Karavan Reanult Master Karavan Reanult Master Karavan Reanult Master Karavan

 

 

Renault Master Karavan 17M3

- FMK Karavan tarafından müşterimize özel olarak üretilmiş olup, tasarım, yerleşim planı ve renkler müşterimizin isteği ve zevkine uygun olarak tasarlanmıştır.

- Tepesinde bulunan 3 adet 190 Watt'lık güneş panelleri ve 3 adet 100'er Amper Jel aküsüyle, sizlere nerede olursanız olun, hem 12 volt, hem de 220 volt kesintisiz elektrik sağlar. Gerektiğinde dışarıdan elektrik beslemesi alıp da 220Volt ile akülerinizi şarj edebilirsiniz.

- Karavanımızın 16+1 kişilik yolcu minibüsünden dönüştürülmüştür.

- Aracımızın arka kısmında uzunlamasına 120x190cm uzunlamasına yerleştirilmiş yatak, ve yanında yine uzunlamasına 70x110cm banyo ve WC bulunmaktadır.

- Zemin hem çift kat izolasyon yapılmıştır, üzerine 15mm kavak kontraplak serilip, onun da üzerine laminant parke yapılmıştır.

- Aracımızın tavanları görsel amaçlı bol budaklı lambriler ile döşenmiş, tüm mobilyalar 1.sınıf kavak kontraplak üzeri laminant kaplamadır. Dolaplarımız özel kalıplarda basılmış bombe şekillidir ve tüm kapaklar bas çek kilitlidir.

- Karavanımızda 185 litrelik temiz su tankı ve 100 litrelik atık su tankı bulunmaktadır. Aracımızda banyo, evyesi ve çeşmesi bulunur. Thetford marka kasetli tuvalet bulunduğundan, pis su ile tuvalet atıkları birbirine karışmaz ve boşaltım yaparken size koku sorunu yaşatmaz. İç mekan banyo alanı dışında dış duş da bulunur ve aracımızda Truma B10 Marka Boiler su ısıtıcısı vardır.

- FMK Karavanımızda tam donanımlı bir mutfak, musluklu ve çift gözlü ocak ithal Dometic markadır, mutfak tezgahı masif gürgen paneldir, 90 Litre 12 Volt buzdolabı, ve depolama imkanları bulunur.

- Minibüs halinde sabit olan camlar, kayar açılır camlarla değiştirilmiş ve sineklik ve gölgelik çerçevelerle donatılmıştır.

- Aracımızla yaz kış konaklayabilmeniz için Dai Shava S3000 Dizel ortam ısıtıcısı bulunur. Altyapı olarak araca çift kat izolasyon yapılmıştır.

- 3,5 metrelik elektrikli açılır güneş tentesi, bulunur.

Böyle bir aracın yapım fiyatlarını öğrenmek ve kendi donanımlarınızı seçerek size özel olacak fiyatınızı hesaplatmak isterseniz Fiyat Hesaplama Modülü için tıklayınız.

 

 

FMK Karavan
Mimar Sinan Mahallesi Basra Caddesi Rasathane Sokak No:25 Sultanbeyli
Istanbul

Gsm: +90 544 257 24 04


info@fmkkaravan.com