• Fotoğraflar
  • Karavan Özellikleri

Çift Kabin Volkswagen Transporter Karavan

Çift Kabin Volkswagen Transporter Karavan Çift Kabin Volkswagen Transporter Karavan Çift Kabin Volkswagen Transporter Karavan Çift Kabin Volkswagen Transporter Karavan Çift Kabin Volkswagen Transporter Karavan Çift Kabin Volkswagen Transporter Karavan Çift Kabin Volkswagen Transporter Karavan Çift Kabin Volkswagen Transporter Karavan Çift Kabin Volkswagen Transporter Karavan Çift Kabin Volkswagen Transporter Karavan Çift Kabin Volkswagen Transporter Karavan Çift Kabin Volkswagen Transporter Karavan Çift Kabin Volkswagen Transporter Karavan Çift Kabin Volkswagen Transporter Karavan Çift Kabin Volkswagen Transporter Karavan

 

 

Çift Kabin Volkswagen Transporter Karavan

- FMK Karavan son teknoloji donanımlarla özel olarak üretilmiş olup, tepesinde bulunan 2 adet 205 Watt'lık güneş panelleri ve 1 adet 200 Amper Lithium aküsüyle, sizlere nerede olursanız olun, hem 12 volt, hem de 220 volt kesintisiz elektrik sağlar. Gerektiğinde dışarıdan elektrik beslemesi alıp da 220Volt ile akülerinizi şarj edebilirsiniz.

- Karavanımızın gövdesi metal karkas üzerine yekpare fiber polyester olarak üretilmiştir.

- Aracımızın arka kısmında 2 adet çift kişilik yatak ve onun üzerinde. Salon kısmındaki oturma grubu ve masa çift kişilik bir yatağa dönüşür ve yatak 200x120cm boyutlarındadır. Masa elektrikli motorludur ve otomatik olarak yatağa dönüşebilmektedir. Yatakların bir tanesi de şoför kabini üzerine denk gelen alkoven kısmındadır ve 200x150cm boyutlarındadır.

- Karavanımızda 100 litrelik temiz su tankı ve 100 litrelik atık su tankı bulunmaktadır. Aracımızda banyo, evyesi ve çeşmesi bulunur. Thetford marka kasetli tuvalet bulunduğundan, pis su ile tuvalet atıkları birbirine karışmaz ve boşaltım yaparken size koku sorunu yaşatmaz. İç mekan banyo alanı dışında dış duş da bulunur ve aracımızda Truma B10 Marka Boiler su ısıtıcısı vardır.

- FMK Karavanımızda tam donanımlı bir mutfak, çift gözlü Thetford marka ithal karavan ocağı , mutfak tezgahı, musluk, 90 Litre 12 Volt buzdolabı, ve depolama imkanları bulunur.

- Aracımızla yaz kış konaklayabilmeniz için Dai Shava S3000 Dizel ortam ısıtıcısı bulunur. Sandviç panel dış kabuğunun içine çift kat izolasyon yapılmıştır.

- Aracımızda uydu anten, HD TV, 2,6 metrelik elektrikli açılır güneş tentesi, bulunur.

- Aracımızın en önemli donanımlarından bir tanesi ise LabobinX Akıllı Karavan kontrol panelidir. LCD dokunmatik ekranıyla aracımızdaki tüm elektrik elektronik aksam panel üzerinden kontrol edilebilmektedir.

Böyle bir aracın yapım fiyatlarını öğrenmek ve kendi donanımlarınızı seçerek size özel olacak fiyatınızı hesaplatmak isterseniz Fiyat Hesaplama Modülü için tıklayınız.

Yolcu Kapasitesi 4 Kişi
Yatak Kapasitesi 4 Yetişkin
Banyo İç banyo ve dış duş
Kontrol Paneli Dokunmatik Ekran LabobinX Kontrol Paneli
Aydınlatma Tavanlar Dokunmatik Sanel Led Spotlar, Dolap altları Şerit Led ve RGB,
Dış Aydınlatma Lüks Sanel
WC Kasetli Thetford Tuvalet
Güneş Paneli 2 X 205 Watt
Araçtan Şarj Araç hareket halindeyken yaşam aküleri şarj olur
Yaşam Aküsü 1 x 200 A Lithium
Buzdolabı 90 Lt 12Volt
Sıcak Soğuk Su Mutfak, iç ve dış duş
Ortam Isıtıcı Dai Shava Dizel Isıtıcı
Tente - Masa - Sandalye 2,5mt elektrikli dış tente
Ocak Çift gözlü LPG ithal cam kapaklı ocak
Camlar - Sineklik - Gölgelik Pistonlu Dışa açılır karavan camları ve tüm camlarda sineklik gölgelik, kapıda tam boy sineklik
Geri Görüş Kamerası 1 kamera, 1 ekran ve geri park sensörleri
Tv - Uydu 55 ekran HD LCD, Setcom mobil uydu alıcısı

 

 

FMK Karavan
Mimar Sinan Mahallesi Basra Caddesi Rasathane Sokak No:25 Sultanbeyli
Istanbul

Gsm: +90 544 257 24 04


info@fmkkaravan.com