Satılık 5 Kişilik Karavan 15 Metreküp Dubleks Teraslı Karavan (Satıldı)

850 000 TL

Satılık 5 Kişilik Karavan 15 Metreküp Dubleks Teraslı Karavan (Satıldı)

Satılık 5 Kişilik Karavan - Dubleks ve Teraslı
Peugeot Boxer 15 metreküp Karavan (Satıldı)

- FMK Karavan olarak karavan yapımında en güçlü olduğumuz nokta, kendi bünyemizde bulunan AR-GE ekibiyle piyasada bulunmayan donanım ve tasarımlarla, Pop-Up tavanlı ve teraslı, akıllı kontrol panelli, ruhsatta 5 kişilik yolcu kapasiteli olarak işli, ön koltukları tekli ve çiftli koltukları mekanizmayla dönebilen karavanlar üretebiliyor olmamızdır.

- FMK Karavan son teknoloji donanımlarla özel olarak üretilmiş olarak tepesinde bulunan 2 adet 205 Watt'lık güneş panelleri ve 1 adet 200 Amper Jel aküsüyle, sizlere nerede olursanız olun, hem 12 volt, hem de 220 volt kesintisiz elektrik sağlar. Gerektiğinde dışarıdan elektrik beslemesi alıp da 220Volt ile akülerinizi şarj edebilirsiniz. Ayrıca araç akıllı şarj kontrol cihazımızla araç hareket halindeyken alternatörden de yaşam aküsü otomatik şarj olur. 30 Amper MPPT solar şarj cihazı, 25 Amper redresör dış şarj cihazı, 1000 Watt tam sinüs invertör, 30 Amper DC-DC araçtan şarj cihazı, 16 Amper dış elektrik Transfer Switch bulunur.

- Akıllı karavan kontrol paneli LabobinX sayesinde herşey dijital ekrandan kontrol edilirken, aracınıza da modern bir şıklık sağlar. Hem de bu modern cihazı karavanda akıllı tablet bilgisayar olarak da kullanılabilmektedir.

- Karavanımızda 3 adet yatak bulunmaktadır. Bir tanesi arka kısımda sabit yataktır ve boyu 130*185cm'dir. Pop up yatak ölçüsü 120x230cm. Aracımızın ön oturma grubunda 80x190cm oturma grubu ve yatağa dönüşür elektrikli masasıyla 1 yetişkin için geniş ve rahat bir yatak oluşur.

- Karavanımızda 185 litrelik temiz su tankı ve 105 litrelik atık su tankı bulunmaktadır. Aracımızda banyo, evyesi ve çeşmesi bulunur. Thetford marka kasetli tuvalet bulunduğundan, pis su ile tuvalet atıkları birbirine karışmaz ve boşaltım yaparken size koku sorunu yaşatmaz. İç mekan banyo alanı dışında dış duş da bulunur ve aracımızda Daxom Hermetik şofben su ısıtıcısı vardır.

- FMK Karavanımızda tam donanımlı bir mutfak, çift gözlü Thetford marka ithal karavan ocağı , mutfak tezgahı, musluk, 90 Litre 12 Volt buzdolabı, ve depolama imkanları bulunur.

- Aracımızla yaz kış konaklayabilmeniz için 5KW Dizel ortam ısıtıcısı bulunur, Araımız hem fiber kasa olması, hem de 25mm izolasyon yapılmış olması, garantili bir izolasyon sağlar.

- Aracımızda 3,5 metrelik güneş tentesi bulunur, Tüm camlar ve ana giriş kapısı sineklik ve gölgeliklerle donatılmıştır.

Marka-Model-Kilometre Peugeot Boxer 2015 Klimalı -
180 000 KM
Yolcu Kapasitesi 5 Kişi
Yatak Kapasitesi 5 Yetişkin
Yakıt - Vites Dizel - Manuel
Motor Gücü 2300 CC
Banyo İç banyo ve dış duş
Kontrol Paneli Dokunmatik Ekran LabobinX Kontrol Paneli
Aydınlatma Led Spotlar, Dolap altları, dolap üstleri Neon Led,
Dış Aydınlatma Lüks
WC Kasetli Thetford Tuvalet
Güneş Paneli 2 X 205 Watt
Yaşam Aküsü 200 Amper Jel Akü
Buzdolabı 90 Litre 12Volt
Sıcak Soğuk Su Mutfak, iç ve dış duş
Ortam Isıtıcı 5 KW Dizel Isıtıcı
Tente - Masa - Sandalye 3,5 Metre tente
Ocak Çift gözlü LPG ithal cam kapaklı ocak
Camlar - Sineklik - Gölgelik Karavan Camları: 4adet 50x90, tüm camlarda ve kapıda sineklik gölgelik
Geri Görüş Kamerası 1 kamera, 1 ekran ve geri park sensörleri

 

whatsapp