Gitmeyi Düşlediğiniz
Her Yerdeki Eviniz

FMK Karavan olarak yıllara dayanan tecrübemiz ve geliştirme anlayışımızla siz değerli müşterilerimiz için en iyi karavan modellerini üretiyoruz.

Modellerimiz İletişim

Gitmeyi Düşlediğiniz
Her Yerdeki Eviniz

FMK Karavan olarak yılların deneyimi ve geliştirme anlayışımızla siz değerli müşterilerimiz için en iyi karavan modellerini üretiyoruz.

Modellerimiz İletişim

Karavan ile seyahat etmek,

Size özgürlük ve farklı bir yaşam biçimiyle doğa ile iç içe, evinizin konforunda konaklama ve keşfetme imkanı vaad eder.

Karavan ile seyahat etmek,

Karavan ile çıkılacak yolculuklarda nelere dikkat edilmesi gerektiğini iyi biliyoruz, çünkü bizler de birer karavan gezginiyiz. Yaptığımız gezilerde edindiğimiz tecrübeler doğrultusunda karavanlarımızı tasarlıyoruz. Aracımızın donanımlarını size her türlü konforu sağlamak üzere döşüyoruz. Karavan üretimi yapan bir firma olarak piyasadaki birçok karavan malzemesi tedarikçisinin satış temsilcisi olarak da faaliyet gösteriyoruz. İhtiyaç duyacağınız izolasyon malzemesi, karavan tuvaleti, boiler, ortam ısıtıcı, güneş panelleri ve elektrik üretim sistemi, akü, musluk, ocak vs malzemeleri bizden temin edebilirsiniz.

Kişiye özel tasarımlar

Karavan Üretimi

Kişiye özel modern tasarımlar

Karavan Satışı

Özenle seçilmiş araçların dönüşümü ve satışı

Karavan Kiralama

Seyahatinize değer katan araçlar

Karavan Malzemeleri

Bir karavan malzeme markasını satış temsilciliği

Dubleks Karavan

Elektrikli Pop-Up Tavan Yatağı

- FMK Karavan'ın kendi üretimi olan açılır tavan yatağı uygulaması tamamen otomatik, motorlu ve sadece 1 tuşa basarak kendi açılıp kapanabilen son derece konforlu bir yataktır.
- Karavanlarda yaşanan 3. ve 4. kişinin yatma sorununa kesin çözüm olarak düşünülmüş, ister yaz aylarında çok havadar bir ortam sağlar, ister kışlık modülü ile üst kapağın da açık bırakılmasıyla araç ısıtıcısı sayesinde soğuk kış günlerinde bile içinde yatabilmeye olanak sağlar.

DETAYLAR

Modellerimiz

Satılık Araçlar

Blog & Haber

whatsapp